Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1318384
10012
264
80000
Arnóti András (1949-): Elfelejtett út. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×100 cm
1318390
10013
264
40000
Arnóti András (1949-): Világkép. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×70 cm 1318394
10014
264
Arnóti András (1949-): Szűrt fény. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
1318397
10015
264
Arnóti András (1949-): Suttogások és sikolyok. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×30 cm
1082068
10016
264
1313976
10017
264
Ámos jelzéssel: Zsóké. Olaj, papír, üvegezett keretben, 19×28 cm 1097994
10018
264
Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1318037
10019
264
Balla jelzéssel: Téli utca. Olaj, vászon, 42×50 cm 1317975
10020
264
Balla jelzéssel: Mezőn járva. Olaj, karton, keretben, 49×70 cm
1317498
10021
264
Barba Péter (1914-1991): Éjjel-nappal ők vigyáznak a család nyugalmára! Vegyes technika, karton, jelzés nélkül. Rákosi-korszak rendőrségi propaganda. Hátoldalán feliratozva. 22x16 cm. 1317842
10022
264
Gebus Baraneckaua (?-?): Ex Libris, Wiktor Dziulikowski. Klisé, papír, jelzett, 9,5×5 cm
1318053
10023
264
Barcsay jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 32×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF