Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1226729
10229
264
Pintér jelzéssel: Parasztház. Tus, papír, üvegezett keretben, 15×23 cm
1290885
10230
264
Felix Bracquemond (1833-1914): Der Hahn. Fotógravür, papír, kiadta "Der K.K. HOF-und Staatsdruckerei" 22×20 cm 1290893
10231
264
Camille Pissarro (1830-1903): Lány libákkal. Fénynyomat, papír, foltos, kiadó "J. Löwí in Wien", 14x19 cm
1318091
10232
264
Poll jelzéssel: Plébánia. Pasztell, papír, 34×48 cm
1318047
10233
264
Pólya jelzéssel: Erdei ösvényen. Olaj, farost, sérült, keretben 29×36 cm 1314615
10234
264
Pór Bertalan (1880-1964): Vázlatok az édesanyáról. Ceruza, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 17×18 cm 1318153
10235
264
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris, Anna asszon könyve. Klisé, papír, jelzett, 8×8 cm 1320893
10236
264
Redő Ferenc (1913-1976): Vajda. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm
1132521
10237
264
Reich Károly (1922-1988): Lovak, szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×21 cm
1314425
10238
264
Reich Károly (1922-1988): Akt műteremben. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1314829
10239
264
Remsey Jenő (1885-1970): Cigány sor. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 23×33 cm 1314545
10240
264
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 16x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF