Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319154
10265
264
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőkből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1246247
10266
264
14000
1246309
10267
264
1246354
10268
264
1274820
10269
264
1921 Schima Bandi (1882-1959): Nyikosch orientatio 1921 szeptemberben.Vegyes technika, papír. Jelzett, Képeslapként elküldve.
1318729
10270
264
Schwerák jelzéssel: Soproni tűztorony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm 1302315
10271
264
1302685
10272
264
50000
Sólyom jelzéssel: Vitorlások a Siócsatornán, olaj, vászon, keretben, 39x50cm
1314058
10273
264
Spányi jelzéssel: Halászó gólya. Olaj, vászon, keretben, 50×74 cm 1272981
10274
264
1202633
10275
264
24000
1301026
10276
264
Sugár Gábor (1976- ): Párduc. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF