Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316118
10289
264
8500
Szeift Béla (1944-2012): Sétáló család, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×41 cm 1316109
10290
264
8500
Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 41×25 cm 1319343
10291
264
Szeift Béla (1944-2012): Szelíd őz. Ceruza-filc, papír, jelzett, 24×20 cm
1315068
10292
264
Szepesi jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, karton, keretben 31×40 cm 1298307
10293
264
Székelyhidy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, foltos, 40×50 cm
1297258
10294
264
Szilágyi Dóra (-): Utca részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×29 cm
1319080
10295
264
Szirányi István (1951-) : Pereputty. Offset (10/20), papír, jelzett, 21×29 cm
1313975
10296
264
SzM jelzéssel: Zöld ruhában. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 19×15 cm
1314452
10297
264
14000
Szőnyi István (1894-1960): Gondolkodó félakt és hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×20 cm 1137902
10298
264
Szőnyi István (1894-1960): Pihenőben. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm 1107543
10299
264
Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×21 cm
1320404
10300
264
Szőnyi Jenő (1902-?): Pózoló akt. Tus, papír, jelzett, 18×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF