Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1317452
10313
264
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap. Linómetszet, papír, jelzett a linón, 14,5×11 cm 1318143
10314
264
Tóth Rózsa (1942-): Méhecske. Színes linó. papír, jelzett, 8×11 cm 1319372
10315
264
Tóth Rózsa (1942 -): Élet. Linó, papír, jelzett, 26×18 cm 1320546
10316
264
Tóth Rozália (1946-2015): Határ. Olaj- gipsz, farost, jelzett, keretben, 50x100 cm
1320548
10317
264
Tóth Rozália (1946-2015): Gémeskút. Olaj- gipsz, farost, jelzett, keretben, 50x100 cm
792507
10318
264
Ifj Tóth László (1957- ): Esti fények, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 1316218
10319
264
Török Endre (1926-1980): Selmecbánya. Színezett linó, papír, jelzett, 35×25 cm 1189456
10320
264
3200
Tuka László (1924-2007): Bécsi kapu. Rézkarc, papír, jelzett, 25×38 cm
1318138
10321
264
Turmayer jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, paszpartuban, 34×44 cm 1317647
10322
264
Udvardi Gyula(1925-): Akt. Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm 1317612
10323
264
Udvardi Gyula(1925-): Csendélet Jucikának. Olaj, farost, fa keretben, jelzett, 28x19 cm
697938
10324
264
14000
Udvary Géza (1872-1932): Udvarlás. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 24×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF