Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320406
10325
264
Udvary Pál (1900-1987): Delelés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×32 cm 1298344
10326
264
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
1313782
10327
264
24000
Újváry Ferenc (1827-1921): Vasárnapi látogatás. Olaj, vászon, jelzett (UF), keretben, 24×37 cm
1297287
10328
264
Vagyóczky Károly (1941-): Két kép. Akvatinta, papír, jelett, üvegezett keretben, 29×19 cm
1305834
10329
264
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Galambos Ferenc ex libris, rézkarc (174/200), papír, jelzett, 8,5×5,5 cm
1130100
10330
264
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 9×14 cm 1189590
10331
264
2200
Varga Nándor Lajos (1895-1978): BUÉK 1969-70. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7,5×12,5 cm
1313932
10332
264
Varga Sándor (?-?): Rőzsegyűjtő asszony, Olaj, vászon, 60×48 cm
1319309
10333
264
Varsányi Pál (1902-1990): Illés szekerén 1948. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 17×12 cm
1317456
10334
264
Váci András (1926- ): Diók. Rézkarc, papír, jelzett, 10x15 cm 1317445
10335
264
Váci András (1926- ): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm 1211683
10336
264
13000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF