Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1318601
10337
264
Vincze Lajos (1914-2002): Szántó Piroska. Filc, papír, jelzett, 18×15 cm 1315062
10338
264
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm 1313964
10339
264
Vén jelzéssel: Nyári hangulat. Olaj, falemez, 49×47 cm 1319006
10340
264
Josef Weiser (1914-1994): Ex Libris Milan Emler. Linó, papír, jelzett, 11×7 cm 1317867
10341
264
Remo Wolf (1912-2009) : Ex Libris, Lux in Tenebris. Klisé, papír, jelzett, 7×12 cm
1314427
10342
264
Würtz Ádám (1927-1994): Dunántúli szőlőhegyek. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×28 cm 1316482
10343
264
Zádor István (1882-1963): Halászbástya. Litográfia, papír, jelzett, kereteben, 25×33 cm 1305254
10344
264
11000
Ziffer jelzéssel: Gőzös a folyón, olaj, fa, sérült, 43×53,5 cm 1317881
10345
264
4800
Ziffer jelzéssel: Házsor az erdő végén. Olaj, vászon, jelzett, 50x50 cm 1321094
10346
264
F.Zimmert jelzéssel: Olasz kisváros. Olaj, farost, fa keretben, 15x11 cm
1317247
10347
264
Zoltovány jelzéssel: Dinnyés csendélet. Tempera, selyem, üvegezett keretben, 31×50 cm
1319652
10348
264
Olvashatatlan jelzéssel:Zöld-kék formák. Akvarell, papír, szakadással, 30×43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF