Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1299089
10024
264
Barcsay jelzéssel: Házak. Tempera, karton, keretben, 34×50 cm
1315185
10025
264
Barcsay jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj-tempera, farost, jelzett. 33x28 cm. 1305139
10026
264
Basch jelzéssel: Csendélet, tempera, papír, üvegezett fa keretben, 29,5×41,5 cm
1317848
10027
264
Jan Battermann (1909-1999): Ex Libris, Detectiveboek. Színes linó, papír, jelzett a linón, 11×7 cm 1314609
10028
264
15000
Batthyány Gyula (1887-1959): Kard és korona. Színezett litográfia, papír, jelzett a liton, üvegezett keretben, 20×18 cm 1314606
10029
264
15000
Batthyány Gyula (1887-1959): Gróf Batthyány Lajos letartozótatása. Színezett litográfia, papír, jelzett a liton, üvegezett keretben, 15×18 cm 1192327
10030
264
Bánáti jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm 1320514
10031
264
Bánfi jelzéssel: Párizs. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×31 cm 1320393
10032
264
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×34 cm
1320394
10033
264
Bánfi jelzéssel: Balatoni kikötő vitorlásokkal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×34 cm 1320395
10034
264
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsony felé. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×34 cm
1121817
10035
264
6500
Bánk Ernő (1883-1962): Zsákfoltozónő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF