Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319676
10349
264
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, falemez, 52×60 cm 1319672
10350
264
Olvashatatlan jelzéssel: Táncoslány. Olaj, karton, 60×50 cm
1319701
10351
264
Olvashatatlan jelzéssel: Támaszkodva. Szén, papír, kis szakadással, 56×43 cm 1320391
10352
264
Floris András (1948-): Vízisikló. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×31 cm
1319439
10353
264
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Károly. Rézkarc, karton, 35×27 cm
1314886
10354
264
Olvashatatlan jelzéssel: Prága. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12,5 cm 1298834
10355
264
30000
Olvashatatlan jelzéssel: Szentkúti Szűz Mária Neve-templom, Jászberény. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×62 cm
1257704
10356
264
1295405
10357
264
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, fa keretben, 52x72 cm
1286077
10358
264
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 26×31 cm
1315023
10359
264
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm
1304945
10360
264
Olvashatatlan jelzéssel: Sárkányeregető. Olaj, farost, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF