Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1299074
10361
264
Olvashatatlan jelzéssel: Pest. Linó, papír, keretben, 21×30 cm 1314863
10362
264
Olvashatatlan jelzéssel: Háztetők. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 22×38 cm 1314841
10363
264
Olvashatatlan jelzéssel: Tihanyi vitorlások. Olaj, farost, keretben, 9×15 cm 1313909
10364
264
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, karton, keretben, 27×44 cm
1313333
10365
264
Olvashatatlan jelzéssel: Faültetés. Olaj, farost, sérült, 116×83 cm 1316550
10366
264
Ősz Dénes (1915-1980): Tél. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 29×37 cm
1268399
10367
264
Olvashatatlan jelzéssel: Kanyarodó út. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 15×23 cm
1281457
10368
264
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 60×45 cm
1319452
10369
264
Olvashatatlan jelzéssel: Mányoki Ádám után II. Rákóczi Ferenc portréja. Olaj, vászon, feltekerve 54x74 cm. 1156673
10370
264
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Nagyvárosi utca részlet. Pasztell, papír, apró lyukkal, 49×64 cm 1295965
10371
264
11000
1318860
10372
264
Jelzés nélkül: Frohe Weinachten. Színes rézkarc, papír, 9×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF