Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298351
10036
264
1257954
10037
264
Bencze László (1907-1992): Szekeres táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×12 cm 1314017
10038
264
Benczúr jelzéssel:Csendélet. Vegyes technika, falemez, 62×38 cm
1318078
10039
264
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír-karton, 45×57cm
1318974
10040
264
Jaro Beran (1892-1962): Ex Libris, Dr. Lustig István. Fa metszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm
1317668
10041
264
Berkes jelzéssel: Téli városkép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 35x52 cm 1317632
10042
264
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 75×100 cm 1295374
10043
264
Bessenyei Antal (1920-2001): Ősszel. Olaj, vászon, fa keretben, jelezett, 58x78 cm
1320061
10044
264
1270005
10045
264
46000
1316689
10046
264
Biczó András: Könyvillusztrációk(4 db). Klisé, papír, jelzett a klisén, 15x10 cm 1305145
10047
264
Bihari jelzéssel: Vázlatok, ceruza, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF