Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1318079
10048
264
Bíró Gábor (1947-): Templom. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×31 cm
1318055
10049
264
Bogdán Irén: Fiú portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 51×41 cm
1315054
10050
264
Bolmányi jelzéssel: Fák az útnál. Olaj, farost, 50×60 cm
1313691
10051
264
Boromisza jelzéssel: Asztal társaság. Olaj, farost, 50×55 cm 1318839
10052
264
Bors jelzéssel: Fekvő nő. Olaj, karton, sérült, 40x50 cm. 1321159
10053
264
Borsos jelzéssel: Holdfényes este a fronton. Tus, papír, 14x23 cm 1319434
10054
264
Bódi jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon, 60x78 cm. 1194228
10055
264
5500
Bölcskey Ferenc (1897-?): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm 1194230
10056
264
3800
Bölcskey Ferenc (1897-?): Hazafelé. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×27 cm 1300992
10057
264
BP jelzéssel: Téli táj házzal. Olaj, karton, sérült, üvegezett keretben, 38×49 cm
1319011
10058
264
Buday György (1907-1990): Ex libris Klein Sándor. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5x12 cm 1019544
10059
264
Conrad Gyula (1877-1959): Angyal a város felett, fametszet, papír, jelzés nélkül, 17×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF