Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320016
10060
264
Császy Béla (?-?): Nyársazás a tábortűznél. Vegyes technika, karton, sérült, 56×72 cm
1320547
10061
264
Csengeri Pál jelzéssel: Tóparti házak, rézkarc, papír, keretben, 24x29cm 1314998
10062
264
Csók jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, keretben, 30×40 cm 1315028
10063
264
Csók jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, 40×50 cm 1313894
10064
264
Deák jelzéssel: Cipekedők. Tempera, papír, üvegezett keretben, 23×29 cm 1282265
10065
264
Deim Pál (1932- ): Kőszeg vára, rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1257269
10066
264
Diener jelzéssel: Virág csendélet, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25,5×18,5 cm 1317200
10067
264
Doba Sándor: Virágcsendélet. Olaj, műanyaglemez, jelzett, 40×31 cm 1318104
10069
264
Drahos István (1895-1968): Boldog húsvéti ünnepeket. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×7 cm 1315858
10070
264
Dudás Jenő (1902-1991): Erdőben, rézkarc, papír, jelzett, keretben, 34x23cm 1181185
10071
264
Ék Sándor (1902-1975): Kislány. Fametszet, papír, jelzett ("Alex Leicht"), paszpartuzva, 53x40cm 1312593
10072
264
Ék Sándor (1902-1975): Kislány babával. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Aláírt próbanyomat. Paszpartuban, Képméret:38x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF