Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1304266
10073
264
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti fák Rézkarc, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm 1317602
10074
264
Fajó János (1937- ): Két forma, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm 1317599
10075
264
Fajó János (1937- ): Négyzetek, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm 1256834
10076
264
1917 Falus Elek (1884-1950): IV. Károly király eskűjének első lapja. Lithográfia. 23x30 cm 1319915
10077
264
Farkas jelzéssel: Elmúlás. Tus, papír, 15×10 cm 1319904
10078
264
Farkas jelzéssel: Apokalipszis. Tus, papír, 15×10 cm 1315016
10079
264
Farkasházy jelzéssel: Színek, formák. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×11 cm
998041
10080
264
Fenster T. Gábor (1981-): Flaming June. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm 1320534
10081
264
Gaál András (1936-): Falu, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26x38cm 1268048
10082
264
Gaál Domonkos (1940-2009): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×26 cm
1297252
10083
264
Gannay János (1905-1992): Téli vadászat. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×42 cm 1318997
10084
264
Gerard Gaudaen (1927-2003): Ex Libris Otto Holl. Fametszet, papír, jelzett, 9×4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF