Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1296743
10085
264
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A bika megkoszorúzása. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben, 10x9 cm 1316236
10086
264
Gádor Emil (1911-1998):Napraforgó csendélet. Linó, papír, jelzett, 34×20 cm 1277324
10087
264
1281453
10088
264
Gát jelzéssel: Bélatelepi part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm
1314701
10089
264
1320070
10090
264
Glatz jelzéssel: Mosolygó lány. Olaj, vászon, 60×50 cm 1248423
10091
264
Enrico Glicenstein (1870-1942): Váratlan találkozás. Hidegtű, papír, jelzett, 15×15 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed
1298154
10092
264
Göldnerné Ádám Mária: Tanya. Olaj, farost, 50×70 cm 1319872
10093
264
Granáv jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x25 cm 1319863
10094
264
2200
Granáv jelzéssel: Vízparti nyárfák. Akvarell, papír, hátoldalon jelzett, üvegezett keretben, 24x18 cm
1319858
10095
264
3200
Granáv jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23x32 cm 1317981
10096
264
Gráber jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF