10057. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
BP jelzéssel: Téli táj házzal. Olaj, karton, sérült, üvegezett keretben, 38×49 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván