10034. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsony felé. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván