10028. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Batthyány Gyula (1887-1959): Kard és korona. Színezett litográfia, papír, jelzett a liton, üvegezett keretben, 20×18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván