10044. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF 54,05 EUR, 58,82 USD
0 HUF
Bertalan Rózsa (1900-1987): Szabadban kötő nő. Olaj, vászon, sérült, 36×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván