10066. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Diener jelzéssel: Virág csendélet, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25,5×18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván