10085. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF
0 HUF
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A bika megkoszorúzása. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben, 10x9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván