10088. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Gát jelzéssel: Bélatelepi part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván