10094. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 200 HUF 5,95 EUR, 6,47 USD
0 HUF
Granáv jelzéssel: Vízparti nyárfák. Akvarell, papír, hátoldalon jelzett, üvegezett keretben, 24x18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván