10107. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Holló jelzéssel: Lápos vidék. Olaj, karton, üvegezett keretben, 48×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor