10118. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Jánosi Sándor (1927-):Virág. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 32×22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván