10393. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF 4,32 EUR, 4,71 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Loben, Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 42x20cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván