10394. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF 32,43 EUR, 35,29 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Vidéki ház kerítéssel, olaj, farost, fa keretben, 19,5×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván