10124. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
9
0 HUF
Kass János (1927-2010): 12 db mű. Különféle sokszorosított technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 5×3 cm (12×)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván