10123. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Kass János (1927-2010): Kettős portré. Negatív rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván