10127. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 28×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván