10137. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Kisfaludy jelzéssel: Patak boltíves kapu alatt. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván