10151. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció I.(Jean Paul: Gyámoltalan hősök.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda