10210. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Nagy Sándor (1948-): Pokol. Kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, sérült, keretben, 44×58 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván