10371. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF 29,73 EUR, 32,35 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéli tábortűz, olaj, vászon, fa keretben, 26×61,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván