10240. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
10
0 HUF
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 16x22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván