10252. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Rudnay Gyula (1878-1957): Csikós. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 20×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván