10251. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Rudnay Gyula (1878-1957): Dombos táj fákkal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván