Spányi jelzéssel: Halászó gólya. Olaj, vászon, keretben, 50×74 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/264/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Spanyi-jelzessel-Halaszo-golya-Olaj-vaszon-keretben-50C39774-cm~II1314058
1314058
10273
264
Beschreibung: Spányi jelzéssel: Halászó gólya. Olaj, vászon, keretben, 50×74 cm
: vörös_iván