10297. 264. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Gondolkodó félakt és hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván