11314.
264. Gelaufene Fernauktion
Gläser
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Festett fekete színű aranyozott tetejű üveg bonbonier, apró csorbákkal, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm