Keramiken Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319590
11073
264
Art-ceramics
Ziegler Schaffhausen kerámia váza, hibátlan, matricával jelzett, m: 18 cm
1156326
11074
264
Art-ceramics
Gurcsik Zsófia: Kalapos női fej, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:31 cm
1321075
11075
264
Art-ceramics
Gránit kerámia sárga vajtartó, kopásnyomokkal, jelzett, 28,5x15x8 cm 1293741
11076
264
Art-ceramics
"M" jelzéssel kerámia söröskorsó feliratos ón tetővel, repedt, m:20cm
1321279
11077
264
Art-ceramics
VT jelzéssel mázas kerámia maszk. Törzsi maszk másolata. / Ceramic mask 28x14 cm
1275459
11078
264
Art-ceramics
Jelzett kerámia ikebana tál, 27x8 cm
1304387
11079
264
Art-ceramics
Jelzett német fazekas kiöntő, kézzel festett, apró lepattanással, m:22 cm
1317461
11081
264
Art-ceramics
Jelzett kisfú a libákkal, festett kerámia, kopott, m:17 cm, h:13 cm 1317432
11082
264
Art-ceramics
Jelzett sörös korsó, "Lustig lass mich" felirattal, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:13 cm 1285490
11083
264
Art-ceramics
Népi mintás kerámia tál, alján kis hibával, jelzett, d: 26 cm
1319628
11084
264
Art-ceramics
2 db népi mintás kerámia tál, lepattanásokkal, d: 16 cm
1076752
11085
264
Art-ceramics
Antik kézzel festett korsó, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF