Keramiken Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316438
11061
264
170000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Esőleső. Festett mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:37 cm
1109568
11062
264
Art-ceramics
1109645
11063
264
Art-ceramics
1195405
11064
264
14000
Art-ceramics
Gondos József (1909-1987): Tahiti lány. Festett kerámia, karja javított, jelzett, m:22 cm
1286232
11065
264
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Anyák napja. Kerámia plakett, jelzett, átfűzve, hibátlan, d:10 cm 1316254
11066
264
Art-ceramics
Vertel Andrea (1953-): Párocska. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:23 cm 1288221
11067
264
30000
Art-ceramics
Komlós kerámia, primadonna, festett mázas kerámia, apró festék hibákkal, jelzett, m:35 cm, d:28 cm
1305544
11068
264
Art-ceramics
1320401
11069
264
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Éva, Festett kerámia falikép, 23×11 cm 1318827
11070
264
Art-ceramics
Városlődi majolika kerámia gyertyatartók, 2 db, hibátlanok, jelzettek, m: 18 és 20 cm
1281431
11071
264
Art-ceramics
Barth Lydia: Hungary. Mázas kerámia falikép, jelzett, kopott, 17×11 cm
1287117
11072
264
Art-ceramics
Jelzett Iparművészeti Vállalatos korsó, mázas kerámia, hibátlan, m:16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF