Pfadfinder Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1321222
12842
264
Scout
1933 Cserkész jamboree Arénai nagy kereszt, fotó verzón feliratozva, 8x6cm
406592
12843
264
Scout
1947 meghívó cserkészlányok báljára
1009305
12844
264
Scout
1933 Korabeli fotók: Gödöllő IV. világ jamboree: lengyelek nemzeti viseletünkben, norvégok, skótok és egyéb nemzetiségűek. Hátoldalon feliratozott fényképek.8x11cm
1321301
12845
264
Scout
cca 1930 2 db cserkész igazolvány / 2 scout id s 975809
12846
264
Scout
1930 Cserkész emléklap: A Stadler Nándor-raj 1927 évi mozgótáborban legjobban bevált újoncnak járó emléklap. 17,5x23cm
1317664
12847
264
Scout
2 db cserkész fotó, hátuljukon pecséttel jelzettek, az egyik sérült, 18×23,5 cm
1317786
12848
264
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree. Brenner Tóbiás (?-?).Ceruza, papír, jelzett, 18×12 cm /Scout graphic, pencil, paper, signed Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF