11246. 264. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF
0 HUF
2 db retró NDK-s porcelán só- ill. borsszóró, kézzel festettek, jelzettek, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván