Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1304818
11104
264
ÓHerendi kis tányér, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, d:15 cm 1304733
11105
264
Herendi kis tányér, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, d:12,5 cm 1193500
11106
264
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
1316977
11107
264
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm 1320075
11108
264
Herendi zöld virágmintás porcelán cukortartó, a rózsán apró lepattanással, kézzel festett, jelzett(mélynyomás), m: 10 cm, d: 9,5 cm 1319898
11109
264
Herendi sárga porcelán rózsa, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 9x6 cm 1156684
11110
264
Herendi virágmintás porcelán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x10x10 cm 1316784
11111
264
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm 1316903
11112
264
Herendi Viktória mintás tálca, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26×16 cm 1316946
11113
264
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1316957
11114
264
3400
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:10 cm, m:5 cm 1316939
11115
264
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF