Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319332
11216
264
Porcelán német juhászkutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 30x17 cm 1319618
11217
264
Kínai porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 9,5 cm, m: 4,5 cm 1164752
11218
264
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
1304474
11219
264
Mikulás virgácstartóval, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egy helyütt kis sérüléssel, m: 21,5 cm
1304501
11220
264
Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm /
Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the commander of the PSC (1978-1986), unsigned, with small wears, d: 15 cm
1317321
11221
264
Jelzett japán ékszertartó, matricás, hibátlan, d:5 cm, m:3 cm
1315328
11222
264
70000
Jelzett, puttós nagy kaspó, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:50 cm, d:34 cm
1320064
11223
264
Porcelán foxi, kézzel festett, hibátlan, jelzés nélkül, m: 10 cm 1319924
11224
264
Virágmintás aranyozott porcelán csészék(3 db), 1 db üveg csésze, 4 db porcelán csészealj, kopásnyomokkal, egy jelzett
1319892
11225
264
"Germany" jelzésű ülő kislány porcelán figura, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m: 8 cm 1315163
11227
264
Kínai dísz váza, életképes jelenettel, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:30,5 cm 1315781
11228
264
40000
Jelzett figurális kínáló, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF