Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1315783
11229
264
Jelzett figurális doboz, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:30 cm, d:23 cm
1315792
11230
264
Jelzett figurális fedeles váza, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m: 31 cm
1315809
11231
264
Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm
1319449
11232
264
Jelzett puttós-virágos kínáló, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:10 cm, d:19 cm 1222447
11233
264
2 db teás csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott
1222471
11234
264
Jelzett tálka "Selb Stadt des Porzellans" felirattal, hibátlan, d:15 cm
1169849
11235
264
1221489
11236
264
Trombitás, fehér mázas, jelzett (Foreign), hibátlan, m:18 cm
1275036
11237
264
Szőlőmintás régi kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:16 cm
1275135
11238
264
2 db Pisai emlék falitányér, matricás, egyik jelzett, hibátlan, d:19,5 cm
1285515
11239
264
Virágmintás porcelán csésze csészealjjal, jelzés nélkül, matricás, hajszálrepedéssel, 2 db
1315273
11240
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF