Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1317292
11116
264
Herendi virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:9 cm
1317276
11117
264
4600
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült rózsa, m:9 cm, d:9 cm 1316951
11119
264
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm 1316877
11120
264
Herendi Viktória mintás mini kaspó párban, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1316974
11121
264
2200
Herendi petrezselyem mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1316504
11122
264
Herendi tányérok virágmintával, porcelán, jelzett, hibátlan, 3db, d:8cm, d:17cm 1060896
11123
264
30000
Herendi pikkely mintás nyuszi párban, kézzel festett, jelzett (Vastag Géza), hibátlan, m:13,5 cm, 10×14 cm
1297649
11124
264
Herendi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm, h:23,5 cm 1316518
11125
264
Herendi zöld virágmintás mokkás csésze + 2 db alj, kézzel festett, jelzett (koronás), nagyon apró kopásnyomokkal, d: 6,5 ill. 15 cm 1316507
11126
264
Herendi virágmintás csésze + 2 db alj, kézzel festett, jelzett (koronás), az egyik alj kis lepattanással és repedéssel, egyébként hibátlanok, d: 10,5 ill. 15 cm 1316473
11127
264
Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 1316425
11128
264
Herendi virágmintás csésze + 2 db alj, kézzel festettek, jelzettek (az egyik koronás), nagyon apró kopásnyomokkal, d: 10,5 ill. 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF