Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316455
11129
264
Hollóházi agár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 1316408
11130
264
Herendi elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 1316387
11131
264
Herendi narancs Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 15 cm 1196835
11132
264
Herendi sárkányhal, kézzel festett, apró festék hibával, jelzett (koronás), h:15,5 cm
1196834
11133
264
Herendi sárkányhalas gyertyatartó (lámpatest), kézzel festett, apró lepattanásokkal, javított, jelzett (koronás), m: 16,5 cm
1296669
11134
264
Herendi virágmintás rózsadíszes nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, a tetőn máz alatti hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm 1267488
11135
264
Herendi tulipánmintás kiöntő, porcelán, jelzett, hibátlan, 11x16cm
1320965
11136
264
Zsolnay virág mintás mokkás csésze, kézzel festett, jelzett 1317552
11137
264
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1317474
11138
264
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, hibátlan, d:17 cm 1319307
11139
264
Zsolnay porcelán sün, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 9 cm 1319198
11140
264
Zsolnay porcelán tehén, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF