Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319312
11141
264
Zsolnay búzavirágmintás porcelán hamutartó, kézzel festett, jelzett, máz alatti lepedésekkel, 11x9 cm 1305497
11142
264
Zsolnay porcelán kulacs fa dugóval, matricás, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm
1317370
11143
264
Zsolnay őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm, h:18 cm 1317344
11144
264
Zsolnay bika, apró kopás nyomokkal, jelzett, m:7,5 cm, h:16 cm 1316891
11145
264
Zsolnay búza virág mintás ékszertartó, máz alatti hajszálrepedésekkel, 10×10 cm, m:6 cm
1317684
11146
264
Zsolnay áttört dísztányér mitológiai jelenettel, matricás, jelzett (cca 1880), kopás nyomokkal, 1316930
11147
264
Zsolnay búzavirág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1317377
11148
264
Zsolnay páros őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:14 cm 1281971
11149
264
cca 1960 Zsolnay Török "macska" váza, porcelán, kézzel festett, fekete-sárga mintával, fogantyúval, kis lábakon áll, hibátlan, jelzett, 15cm
1319188
11150
264
Zsolnay porcelán harkály, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 17 cm 1313464
11151
264
Zsolnay játszó macska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm + Zsolnay nyúl, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 1319041
11152
264
Zsolnay virág mintás mokkás csésze fedővel és csészealj, kopott, kézzel festett, jelzett Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF